Samtec FFSD-25-D-24.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 50 Ways, 24 , 609.6 mm, 1.27 mm, Tiger Eye FFSD
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec FFSD-25-D-24.00-01-N.
Newark
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Samtec
Sager Electronics
Tendance sur 3 mois:
-1.47%
Pièces détachées
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 40 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
TE Connectivity1-57013-5
Flat Cable Polyvinyl Chloride 30Conductors 30AWG 150VAC Gray/Red Edge 30.48m T/R
Flat Cable Thermoplastic Elastomer 10Conductors 30AWG 150V Gray
Flat Cable Thermoplastic Elastomer 10Conductors 30AWG 150V Gray/Blue Edge 30.48m Roll
Descriptions
Descriptions de Samtec FFSD-25-D-24.00-01-N fournies par ses distributeurs.
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assy, 50P Idc Rcpt-Rcpt, 609.6Mm; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:50Ways; Cable Length - Imperial:24"; Cable Length - Metric:609.6Mm; Connector Pitch:1.27Mm; Cable Pitch:0.635Mm; Rohs Compliant: Yes |Samtec FFSD-25-D-24.00-01-N