Samtec FFSD-13-D-24.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 26 Positions, 24 , 609.6 mm, 1.27 mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec FFSD-13-D-24.00-01-N.
Samtec
Sager Electronics
TME
Toby Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+142%
Pièces détachées
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.05m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Descriptions
Descriptions de Samtec FFSD-13-D-24.00-01-N fournies par ses distributeurs.
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assy, Idc Rcpt-Idc Rcpt, 26P, 24"; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:26Positions; Cable Length - Imperial:24"; Cable Length - Metric:609.6Mm; Connector Pitch:1.27Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-13-D-24.00-01-N