Samtec FFSD-13-D-12.00-01-N
Cable Assembly Flat 0.304m 30AWG 26 POS IDC Connector to 26 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec FFSD-13-D-12.00-01-N.
Newark
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Datasheet1 pageIl y a 13 ans
TME
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.71%
Pièces détachées
TE Connectivity1483353-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 10 to 10 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.05m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
TE Connectivity1483352-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 8 to 8 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Cable Assembly 0.1m 28AWG 6 to 6 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Descriptions
Descriptions de Samtec FFSD-13-D-12.00-01-N fournies par ses distributeurs.
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 26 Positions, 1 ft, 305 mm, 1.27 mm
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
CABLE ASSY, 26P IDC RCPT-RCPT, 305MM; Connector to Connector: IDC Receptacle to IDC Receptacle; No. of Positions: 26Ways; Cable Length - Imperial: 12"; Cable Length - Metric: 305mm; Connector Pitch: 1.27mm; Cable Pitch: 0.635m
Cable Assembly, Idc, 26 Conductor, 12", Grey; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:26Positions; Cable Length - Imperial:1Ft; Cable Length - Metric:305Mm; Connector Pitch:1.27Mm; Gender:Receptacle Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-13-D-12.00-01-N