Samtec FFSD-12-D-08.00-01-N
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec FFSD-12-D-08.00-01-N.
Samtec
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Farnell
Electro Sonic
TME
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-5.97%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Pièces détachées
Cable Assembly Flat Ribbon 0.15m 28AWG 6 POS Picoflex IDT to 6 POS Picoflex IDT F-F IDT-IDT Bag
Cable Assembly 0.15m 28AWG 1.27mm 10 to 10 POS Picoflex to Picoflex F-F Picoflex® Bag
Cable Assembly Flat Ribbon 0.1m 28AWG 8 POS Picoflex IDT to 8 POS Picoflex IDT F-F IDT-IDT Bag
TE Connectivity1483353-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 10 to 10 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 16 Positions, 2 ", 51 mm, 1.27 mm"
Descriptions
Descriptions de Samtec FFSD-12-D-08.00-01-N fournies par ses distributeurs.
Cable Assembly 0.203m 30AWG 1.27mm 24 to 24 POS IDC Connector to IDC Connector F-F TIGER EYE™ Bulk
Ribbon Cable, 24 Positions, 8 ", 203 mm, 1.27 mm"
SAMTEC FFSD-12-D-08.00-01-N LEAD, 1.27MM, IDC, 8IN, 24WAY
Tiger Eye Flat IDC Socket 1.27mm
.050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
Connector To Connector:idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:24Positions; Cable Length - Imperial:8"; Cable Length - Metric:203.2Mm; Connector Pitch:1.27Mm; Product Range:tiger Eye Ffsd Series; Cable Pitch:0.635Mm Rohs Compliant: Yes