Samtec FFSD-10-D-07.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 7 ", 178 mm, 1.27 mm"
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec FFSD-10-D-07.00-01-N.
Samtec
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Newark
Electro Sonic
Tendance sur 3 mois:
-34.25%
Pièces détachées
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 4 ", 101.6 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 6 ", 152.4 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 5 ", 127 mm, 1.27 mm"
Descriptions
Descriptions de Samtec FFSD-10-D-07.00-01-N fournies par ses distributeurs.
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assembly, Idc, 20 Conductor, 7", Grey; Connector Type A:Idc Receptacle; Connector Type B:Idc Receptacle; No. Of Positions:20Positions; Cable Length - Imperial:7"; Cable Length - Metric:178Mm; Connector Pitch:1.27Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-10-D-07.00-01-N