Samtec FFSD-10-D-04.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 4 ", 101.6 mm, 1.27 mm"
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec FFSD-10-D-04.00-01-N.
Master Electronics
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Datasheet1 pageIl y a 7 ans
Farnell
Newark
element14 APAC
Tendance sur 3 mois:
+8.89%
Pièces détachées
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 4 ", 101.6 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 6 ", 152.4 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 5 ", 127 mm, 1.27 mm"
TE Connectivity1-57013-5
TE Connectivity 1-57013-5 Ribbon & Flat Cable Madison Spec 100-4136 Rev. 3
Flat Cable Thermoplastic Elastomer 10Conductors 30AWG 150V Gray
Flat Cable Thermoplastic Elastomer 16Conductors 30AWG 150V 30.48m Roll
Descriptions
Descriptions de Samtec FFSD-10-D-04.00-01-N fournies par ses distributeurs.
Cable Assembly 0.1m 30AWG 0.635mm 20 to 20 POS IDCConnector to IDCConnector F-F TIGER EYE™ Bulk
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
RIBBON CABLE, IDC, 1.27MM, 4INCH, 20WAY; Connector to Connector: IDC Receptacle to IDC Receptacle; No. of Positions: 20Ways; Cable Length - Imperial: 4"; Cable Length - Metric: 101.6mm; Connector Pitch: 1.27mm; Cable Pitch: 0.