Samtec FFSD-08-D-12.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 16 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec FFSD-08-D-12.00-01-N.
Samtec
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Technical Drawing4 pagesIl y a 9 ans
Electro Sonic
Newark
element14 APAC
Tendance sur 3 mois:
-6.78%
Pièces détachées
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.05m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Descriptions
Descriptions de Samtec FFSD-08-D-12.00-01-N fournies par ses distributeurs.
Cable Assembly 3.04m 30AWG 1.27mm 16 to 16 POS IDCConnector to IDCConnector F-F TIGER EYE™ Bulk
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Ribbon Cable, Idc, 1.27Mm, 12Inch, 16Way; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:16Ways; Cable Length - Imperial:12"; Cable Length - Metric:304.8Mm; Connector Pitch:1.27Mm; Cable Pitch:0.635Mm; Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-08-D-12.00-01-N