Samtec FFSD-08-D-06.50-01-N
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec FFSD-08-D-06.50-01-N.
Newark
Electro Sonic
Farnell
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces détachées
Cable Assembly Flat Ribbon 0.15m 28AWG 6 POS Picoflex IDT to 6 POS Picoflex IDT F-F IDT-IDT Bag
Cable Assembly 0.15m 28AWG 1.27mm 10 to 10 POS Picoflex to Picoflex F-F Picoflex® Bag
TE Connectivity1483353-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 10 to 10 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Cable Assembly Flat Ribbon 0.1m 28AWG 8 POS Picoflex IDT to 8 POS Picoflex IDT F-F IDT-IDT Bag
Cable Assembly Flat 0.05m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 4 ", 101.6 mm, 1.27 mm"
Descriptions
Descriptions de Samtec FFSD-08-D-06.50-01-N fournies par ses distributeurs.
SAMTEC FFSD-08-D-06.50-01-N. Ribbon Cable, IDC Receptacle, IDC Receptacle, 16 Ways, 6.5 ", 165.1 mm, 1.27 mm
Cable Assembly, Idc, 16 Conductor, 6.5", Grey; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:16Positions; Cable Length - Imperial:6.5"; Cable Length - Metric:165Mm; Connector Pitch:1.27Mm; No. Of Rows:2 Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-08-D-06.50-01-N
Tiger Eye Flat IDC Socket 1.27mm