Samtec FFSD-07-D-12.00-01-N
Cable Assembly 0.3m 30AWG 0.635mm 14 to 14 POS IDCConnector to IDCConnector F-F TIGER EYE™ Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec FFSD-07-D-12.00-01-N.
Newark
Electro Sonic
TME
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+37.87%
Pièces détachées
Cable Assembly Flat 0.05m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 4 ", 101.6 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 5 ", 127 mm, 1.27 mm"
Descriptions
Descriptions de Samtec FFSD-07-D-12.00-01-N fournies par ses distributeurs.
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assy, Idc Rcpt-Rcpt, 14Pos, 12"; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:14Positions; Cable Length - Imperial:12"; Cable Length - Metric:305Mm; Connector Pitch:1.27Mm; Product Range:Ffsd Seriesrohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-07-D-12.00-01-N