Samtec FFSD-05-D-24.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 24 , 610 mm, 1.27 mm, FFSD Series
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec FFSD-05-D-24.00-01-N.
Farnell
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
element14 APAC
Sager Electronics
Tendance sur 3 mois:
+51.37%
Descriptions
Descriptions de Samtec FFSD-05-D-24.00-01-N fournies par ses distributeurs.
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assy, 10P Idc Rcpt-Rcpt, 610Mm; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:10Positions; Cable Length - Imperial:24"; Cable Length - Metric:610Mm; Connector Pitch:1.27Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-05-D-24.00-01-N