Samtec FFSD-05-D-06.50-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 6.5 ", 165 mm, 1.27 mm"
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec FFSD-05-D-06.50-01-N.
Newark
Electro Sonic
TME
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-16.30%
Pièces détachées
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 10 Positions, 6 ", 152 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Plug to IDC Receptacle, 10 Positions, 6 ", 152.4 mm, 1.27 mm, FFMD Series"
Ribbon Cables / IDC Cables .050 Tiger Eye IDC Ribbon Cable Assemblies, Terminal/Socket
Descriptions
Descriptions de Samtec FFSD-05-D-06.50-01-N fournies par ses distributeurs.
Grey Connector IDC Gold Copper Rectangular Cable Assembly 165mm 30AWG 500mA 105C
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assembly, Idc, 10 Conductor, 6.5", Grey; Connector Type A:Idc Receptacle; Connector Type B:Idc Receptacle; No. Of Positions:10Positions; Cable Length - Imperial:6.5"; Cable Length - Metric:165Mm; Connector Pitch:1.27Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-05-D-06.50-01-N