Samtec FFSD-05-D-03.50-01-N
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec FFSD-05-D-03.50-01-N.
Samtec
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Newark
Sager Electronics
TME
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-43.47%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Pièces détachées
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 10 Positions, 6 ", 152 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Plug to IDC Receptacle, 10 Positions, 6 ", 152.4 mm, 1.27 mm, FFMD Series"
Ribbon Cables / IDC Cables .050 Tiger Eye IDC Ribbon Cable Assemblies, Terminal/Socket
TE Connectivity1-57013-5
Flat Cable Polyvinyl Chloride 30Conductors 30AWG 150VAC Gray/Red Edge 30.48m T/R
Flat Cable Thermoplastic Elastomer 10Conductors 30AWG 150V Gray
Flat Cable Thermoplastic Elastomer 16Conductors 30AWG 150V 30.48m Roll
Descriptions
Descriptions de Samtec FFSD-05-D-03.50-01-N fournies par ses distributeurs.
CABLE ASSY, IDC RCPT-RCPT, 10P, 88.9MM; Connector to Connector: IDC Receptacle to IDC Receptacle; No. of Positions: 10Ways; Cable Length - Imperial: 3.5"; Cable Length - Metric: 88.9mm; Connector Pitch: 1.27mm; Cable Pitch: 0.
Cable Assembly, Idc, 10 Conductor, 3.5", Grey; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:10Positions; Cable Length - Imperial:3.5"; Cable Length - Metric:89Mm; Connector Pitch:1.27Mm; Gender:Receptaclerohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-05-D-03.50-01-N