Samtec FFMD-10-T-08.00-01-N
Cable Assembly Flat 0.2m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector M-F IDT-IDT Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec FFMD-10-T-08.00-01-N.
Newark
Electro Sonic
JRH Electronics
Tendance sur 3 mois:
-10.00%
Pièces détachées
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 4 ", 101.6 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 2 ", 50.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 10 Positions, 6 ", 152 mm, 1.27 mm"
Descriptions
Descriptions de Samtec FFMD-10-T-08.00-01-N fournies par ses distributeurs.
Cable Assy, Idc Plug-Rcpt, 20P, 203.2Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFMD-10-T-08.00-01-N
".050"" Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assemblies
IDC Wire Cable 1.27mm .050"" Pitch