Samtec FCF8-20-01-L-14.00-S
Rectangular Cable Assemblies 0.80 mm High-Speed Cost-Effective Micro Coax Cable Assembly
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec FCF8-20-01-L-14.00-S.
Samtec
Technical Drawing2 pagesIl y a 7 ans
Datasheet1 pageIl y a 7 ans
JRH Electronics
Sager Electronics
Farnell
Descriptions
Descriptions de Samtec FCF8-20-01-L-14.00-S fournies par ses distributeurs.
Cable Assembly Micro Discrete Coax Cable 3.556m 38AWG 20POS High Speed Connector to 20POS High Speed Connector PL-PL Tube
RF COAX, MICRO 20POS PLUG, 355.6MM;
0.80mm High-Sp Cost E Micro CoaxCbl Asy