Samtec BTH-050-01-L-D-A-TR
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.50 mm Basic Blade & Beam Terminal Strip
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec BTH-050-01-L-D-A-TR.
element14 APAC
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Samtec
HQonline
Electro Sonic
Toby Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.24%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
TraceParts
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Pièces détachées
0.5mm 2 120P Standing paste SMD,P=0.5mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.50 mm Low Profile Blade & Beam Terminal Strip
Conn Board to Board PL 80 POS 0.5mm Solder ST SMD SlimStack™ T/R
HIROSE ELECTRICFX8C-100P-SV4(91)
Stacking Board Connector, 100 Contacts, Header, 0.6 mm, Surface Mount, 2 Rows
Board Connector, 70 Contact(s), 2 Row(s), Male, Straight, Surface Mount Terminal, Plug
Descriptions
Descriptions de Samtec BTH-050-01-L-D-A-TR fournies par ses distributeurs.
0.5mm 2 Standing paste SMD,P=0.5mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS
Header,Outer Shroud Contacts 500¦Ìm 2 100pin 5mm 4.27mm 250nm SMD,P=0.5mm 30mm*7.11mm
Conn Micro Terminal HDR 100 POS 0.5mm Solder ST SMD T/R
TAPE & REEL PACKAGING Rectangular Connector Array
BASIC BLADE & BEAM HEADER 0.5mm