Samtec ARC6-16-12.0-LU-LD-2-1
Cable Assembly Twinax 0.304m 34AWG Board to Board to Board to Board M-M AcceleRate® Bag
Datasheet1 pageIl y a 6 ans
Toby Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+149%
Descriptions
Descriptions de Samtec ARC6-16-12.0-LU-LD-2-1 fournies par ses distributeurs.
Cable Assembly Discrete Wire 0.3m 34AWG Board to Board to Board to Board 50 to 50 POS F-F Eye Speed
"AcceleRate® Slim Cable Assembly
CABLE M-M 304.8MM-M 16PAIR 12"
FleXYZ™ Flexible-Height Socket Strip, 2.
CBL ASSY, WTB PLUG-PLUG, 16POS, 304.8MM;
Cbl Assy, Wtb Plug-Plug, 16P, 12"; Connector To Connector:Wire To Board Plug To Wire To Board Plug; No. Of Positions:16Positions; Connector Pitch:0.635Mm; No. Of Rows:2 Row; Cable Length - Metric:304.8Mm; Cable Length - Imperial:12" Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. ARC6-16-12.0-LU-LD-2-1