Samtec ARC6-16-06.0-LU-LD-2-1
Cable Assembly Twinax 0.152m 34AWG Board to Board to Board to Board PL-PL AcceleRate® Bag
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Samtec
Technical Drawing3 pagesIl y a 5 ans
Datasheet1 pageIl y a 6 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-6.11%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Descriptions
Descriptions de Samtec ARC6-16-06.0-LU-LD-2-1 fournies par ses distributeurs.
Cable Assembly Twinaxial 0.1524m 32Position I/O Connector to 32Position I/O Connector Plug-Plug
Cbl Assy, Wtb Plug-Plug, 16P, 6"; Connector To Connector:Wire To Board Plug To Wire To Board Plug; No. Of Positions:16Positions; Connector Pitch:0.635Mm; No. Of Rows:2 Row; Cable Length - Metric:152.4Mm; Cable Length - Imperial:6" Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. ARC6-16-06.0-LU-LD-2-1