Samtec ARC6-08-12.0-LU-LD-2-1
Cable Assembly Twinax 0.304m 34AWG Board to Board to Board to Board PL-PL AcceleRate® Bag
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Samtec
Technical Drawing3 pagesIl y a 5 ans
Datasheet1 pageIl y a 6 ans
Toby Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+33.56%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Descriptions
Descriptions de Samtec ARC6-08-12.0-LU-LD-2-1 fournies par ses distributeurs.
ARC6 – Samtec 0.635 mm AcceleRate Slim Body Cable Assembly
"AcceleRate® Slim Cable Assembly
CABLE ACCELERATE M-M 8PAIR 12"
FleXYZ™ Flexible-Height Socket Strip, 2.
CBL ASSY, WTB PLUG-PLUG, 8POS, 304.8MM;
Cbl Assy, Wtb Plug-Plug, 8P, 12"; Connector To Connector:Wire To Board Plug To Wire To Board Plug; No. Of Positions:8Positions; Connector Pitch:0.635Mm; No. Of Rows:2 Row; Cable Length - Metric:304.8Mm; Cable Length - Imperial:12" Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. ARC6-08-12.0-LU-LD-2-1