Samsung Electro-Mechanics CL32X476KPJNNNE
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 10V, 10% +Tol, 10% -Tol, X6S, +-22% TC, 47uF, Surface Mount, 1210 inch
IHS
Datasheet36 pagesIl y a 10 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Philippines, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2010-04-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
16V 47uF X6S ±10% 1210 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL31X476KQHNNNE
6.3V 47uF X6S 卤10% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
16V 47uF X6S ±20% 1210 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
C Series 1206 47 uF 10 V ±20 % Tolerance X6S SMT Multilayer Ceramic Capacitor
6.3V 47uF X6S 卤20% 1210 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Multilayer Ceramic Capacitor, 47 uF, 4 V, ± 20%, X6S, 1206 [3216 Metric]
Descriptions
Descriptions de Samsung Electro-Mechanics CL32X476KPJNNNE fournies par ses distributeurs.
Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 47uF 10V X6S 10% SMD 1210 105°C Embossed Plastic T/R
1210 (3225Metric) CERAMIC CAPACITOR CL 10V 47muF ±10% X6S