Samsung Electro-Mechanics CL31C121JBCNNNC
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 0+-30ppm/Celcius TC, 120pF, Surface Mount, 1206...
IHS
Datasheet36 pagesIl y a 10 ans
Future Electronics
TME
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
SymboleEmpreinte
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Philippines, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2010-07-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Samsung Electro-MechanicsCL21C121JDCNNNC
CL21 Series 0805 200 V 120 pF ±5% Tolerance NP0 Multilayer Ceramic Capacitor
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 120pF C0G 1206 5%
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00012uF, Surface Mount, 1206
Yageo GroupC0805C121J5GACTU
0805 C 120PF CERAMIC MULTILAYER CAPACITOR, 50 VDC, +125DEGC, C0G DIELEC, +/-5%
Yageo GroupC0603C121J5GACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00012uF, Surface Mount, 0603
0603 120 pF 50 V ±5% Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Descriptions
Descriptions de Samsung Electro-Mechanics CL31C121JBCNNNC fournies par ses distributeurs.
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 0+-30ppm/Celcius TC, 120pF, Surface Mount, 1206 inch
Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 120pF 50V C0G 5% Pad SMD 1206 125°C T/R
CL31 Series 120 pF 50 V ±5 % Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Cap Ceramic 120pF 50VDC C0G 5% SMD 1206 Paper T/R
Ceramic cap 1206 C0G 50V 120pF (Reel)
RS APAC
Chip Capacitor, 1206(3216), COG, 120pF, +/-5%, 50V, Standard
CAP CER 120PF 50V C0G/NP0 1206