Samsung Electro-Mechanics CL21B225MOFNNNE
Cap Ceramic 2.2uF 16V X7R 20% SMD 0805 125°C Embossed T/R
IHS
Datasheet36 pagesIl y a 10 ans
Future Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
16V 2.2uF X7R 卤20% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Multilayer Ceramic Capacitor, 2.2 uF, 16 V, 20%, X7R, 0805 2012 Metric - T/R
TAIYO YUDENTMK212B7225KG-TR
25V 2.2uF X7R ±10% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL21B225KOFNNNE
16V 2.2uF X7R 卤10% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL21B225KPFNNNE
10V 2.2uF X7R 卤10% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL21B225KAFNNNE
Descriptions
Descriptions de Samsung Electro-Mechanics CL21B225MOFNNNE fournies par ses distributeurs.
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 2.2uF, Surface Mount, 0805
CL21 Series 2.2 uF 16 V ±20 % Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
0805 (2012Metric) CERAMIC CAPACITOR CL 16V 2.2muF ±20% X7R