Samsung Electro-Mechanics CL10B102JA8NNNC
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 5% +Tol, 5% -Tol, X7R, 15% TC, 0.001uF, Surface Mount, 0603
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 10 ans
Arrow Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Philippines, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2010-10-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
16V 1nF X7R ±5% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
50V 1nF X7R ±5% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Yageo GroupC0603C102J5RACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, X7R, 15% TC, 0.001uF, Surface Mount, 0603
Samsung Electro-MechanicsCL10B102KA8NNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 1000 pF, 25 V, ± 10%, X7R, 0603 [1608 Metric]
Cap Ceramic 0.001uF 25V X7R 10% Pad SMD 0603 125C Automotive T/R
Yageo GroupC0603C102K5RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors Mlcc - Smd/Smt 50V 1000Pf X7R 0603 10%
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1000pF X7R 0603 5%
KYOCERA AVX06035C102J4T2A
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1nF X7R 0603 5%TOL
25V 1nF X7R ±10% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL10B102KC8NNNC
100V 1nF X7R 卤10% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL10B102KB8NNNC
50V 1nF X7R 卤10% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Descriptions
Descriptions de Samsung Electro-Mechanics CL10B102JA8NNNC fournies par ses distributeurs.
Cap Ceramic 0.001uF 25V X7R 5% SMD 0603 125°C Paper T/R
CAP CER 1000PF 25V X7R 0603