Samsung Electro-Mechanics CL03C0R8CA3GNNH
Cap Ceramic 0.8pF 25V C0G 0.25pF SMD 0201 125°C Cardboard T/R
IHS
Datasheet36 pagesIl y a 7 ans
Samsung SCT
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Philippines, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2010-10-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
0201 50 V 0.8 pF ±0.05 pF Tolerance C0G Monolithic Ceramic Chip Capacitor
50V 0.8pF C0G 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
CAP CER 0.8PF 25V C0G/NP0 0201 / Cap Ceramic 0.8pF 25V C0G 0.1pF Pad SMD 0201 125°C T/R
Samsung Electro-MechanicsCL03C0R8BA3GNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 0.8 pF, 25 V, ± 0.1pF, C0G (NP0), 0201 [0603 Metric]
Samsung Electro-MechanicsCL03C0R8BA3GNNH
Cap Ceramic 0.8pF 25V C0G 0.1pF SMD 0201 125°C Cardboard T/R
Multilayer Ceramic Capacitor, C Series, 0.75 pF, - 0.25pF, C0G / NP0, 25 V, 0201 [0603 Metric]
Descriptions
Descriptions de Samsung Electro-Mechanics CL03C0R8CA3GNNH fournies par ses distributeurs.
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 31.25% +Tol, 31.25% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000008uF, Surface Mount, 0201
CAP CER 0.80PF 25V NP0 0201
General, Standard, Normal, 125℃, 0201, RoHS