Samsung Electro-Mechanics CIM10J152NC
Ferrite Bead 1.5 Kohm 0603 1LN
Obsolete
IHS
Datasheet23 pagesIl y a 8 ans
Samsung SCT
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Samsung Electro-MechanicsCIM21J222NE
Ind Chip Bead Multi-Layer 2.2KOhm 25% 70MHz Ferrite 300mA 1008 Embossed T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 75Ohm 25% 100MHz 300mA 700mOhm DCR 0603 Paper T/R
FERRITE BEAD (CHIP BEAD), 0.6 X 0.3 X 0.3MM (0201), 59OHMS IMPEDANCE AT 25 MHZ
Ferrite Beads Multi-Layer 1KOhm 25% 100MHz 300mA 650mOhm DCR 0402 Paper T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 600Ohm 25% 100MHz 300mA 520mOhm DCR 0402 Paper T/R
TAIYO YUDENBK1005HS102-T
Ferrite Beads Multi-Layer 1KOhm 25% 100MHz 300mA 580mOhm DCR 0402
Descriptions
Descriptions de Samsung Electro-Mechanics CIM10J152NC fournies par ses distributeurs.
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0603 1LN
CHIP BEADS(FOR SIGNAL LINE), NOISE SUPPRESSION IN THE 100-30
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.25A, 2 Pin(s)
General, Signal Line, Normal, 0603, RoHS
Samsung SCT
CIM10 1500R 250mA 25% Rdc=1,0R