Samsung Electro-Mechanics RCS1608F43R2CS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 43.2ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 6 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Philippines, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2015-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Samsung Electro-Mechanics RCS1608F43R2CS fournies par ses distributeurs.
43.2Ω, ±1 %, Chip Resistor, 1/10W(0.1W), 0603/1608 (inch/mm), RoHS
Samsung SCT
RESISTOR, 0603, 43.2OHM, 0.1W, 1/10W, 100PPM, 1%, ANTI-SUL
RES 43.2 OHM 1% 1/10W 0603