Samsung Electro-Mechanics RC1608F4532CS
Res Thick Film 0603 45.3K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 6 ans
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Introduction Date1996-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupRC0603FR-0745K3L
Res Thick Film 0603 45.3K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupAC0603FR-0745K3L
PanasonicERJ3EKF4532V
Res Thick Film 0603 45.3K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0603 45.3K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Res Thick Film 0603 47.5K Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Descriptions
Descriptions de Samsung Electro-Mechanics RC1608F4532CS fournies par ses distributeurs.
100mW Thick Film Resistors 卤100ppm/鈩 卤1% 45.3k惟 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Chip-R, 45.3K Ohm, 1%, 0603(1608), RoHS, 7''''Reel, 1/10W, T
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 45300ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
45300Ω, ±1 %, Chip Resistor, 1/10W(0.1W), 0603/1608 (inch/mm), RoHS
Samsung SCT
RC Series 1608 45.3 kOhms ±1% 0.1 W ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor