Samsung Electro-Mechanics RC1608F4222CS
Res Thick Film 0603 42.2K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Tendance sur 3 mois:
-0.35%
Pièces détachées
Yageo GroupRC0603FR-0742K2L
Res Thick Film 0603 43K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0603FR-0740K2L
Res Thick Film 0603 40.2K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0603FR-0743KL
100Mw Thick Film Resistors 100Ppm/ 1% 43K 0603 Chip Resistor Surface Mount Rohs
Res Thick Film 0603 39K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0603 39.2K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descriptions
Descriptions de Samsung Electro-Mechanics RC1608F4222CS fournies par ses distributeurs.
100mW Thick Film Resistors 卤100ppm/鈩 卤1% 42.2k惟 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RC 0603 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 42.2kOhms 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 42200ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
42200Ω, ±1 %, Chip Resistor, 1/10W(0.1W), 0603/1608 (inch/mm), RoHS