Samsung Electro-Mechanics CL32B224KBFNNNF
Cap Ceramic 0.22uF 50V X7R 10% SMD 1210 125°C Embossed T/R
Obsolete
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 10 ans
Samsung SCT
Arrow Electronics
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
SymboleEmpreinte
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Philippines, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2010-07-30
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-11-30
LTD Date2021-06-30
Pièces détachées
Samsung Electro-MechanicsCL21B224KBFNNNE
50V 220nF X7R 卤10% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL31B224KBFNNNE
50V 220nF X7R 卤10% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
TAIYO YUDENGMK212B7224KGHT
Cap Ceramic 0.22uF 35V X7R 10% Pad SMD 0805 125C Low ESR Automotive AEC-Q200 T/R
Descriptions
Descriptions de Samsung Electro-Mechanics CL32B224KBFNNNF fournies par ses distributeurs.
50V 220nF X7R 卤10% Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.22uF, Surface Mount, 1210
General, Standard, Normal, 125℃, 1210, RoHS