Same Sky CFM-4020V-145-123-20
DC Fan Axial omniCOOL Bearing 12V 4.5V to 13.8V 5.5CFM 12.3dB 40 X 40 X 20mm
Fiches techniques et documents
Same Sky
Datasheet11 pagesIl y a 1 an
Datasheet11 pagesIl y a 1 an
IHS
Electro Sonic
Farnell
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.16%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2017-12-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Same Sky CFM-4020V-145-123-20 fournies par ses distributeurs.
12 V, 38 mA, 40 x 40 x 20 mm, Dc Fan, Tachometer Signal
DC Fan, Axial Construction, 0.038A, 12V, 0.46W
40 mm x 40 mm Dc Axial Fan, omniCOOL™ Bearing