Ruilon RL250-110
250V 110mA 3A 220mA Radial Leaded Resettable Fuses ROHS
Prix et stock
Descriptions
Descriptions de Ruilon RL250-110 fournies par ses distributeurs.
PTC Resettable Fuses 110mA 250V