Rubycon 25SEV3300M18X21.5
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3300uF, Surface Mount, 7575
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Rubycon 25SEV3300M18X21.5.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 3 ans
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2006-09-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Cap Aluminum Lytic 3300uF 16V 20% (16 X 21.5mm) SMD 1450mA 2000h 85°C T/R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUG 6.3V 3300muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
Aluminum Electrolytic Capacitor
3300uF 25V 1.1A@120Hz 35m惟 卤20% SMD,D18xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
PanasonicEEV-TG1C332M
Cap Aluminum 3300uF 16V 20% (18 X 16.5mm) SMD 0.075 Ohm 1300mA 2000h 125°C T/R
Wurth Elektronik860020378023
WCAP-ATG5 Aluminum Electrolytic Capacitors
Descriptions
Descriptions de Rubycon 25SEV3300M18X21.5 fournies par ses distributeurs.
Cap Aluminum Lytic 3300uF 25V 20%( 18 X 21.5mm) SMD 1700mA 2000h 85C
CAP ALUM 3300UF 20% 25V SMD