ROHM UCR18EVHJSR012
Res Thick Film 1206 0.012 Ohm 5% 0.5W(1/2W) 0ppm/C to 350ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour ROHM UCR18EVHJSR012.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 5 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginPhilippines, Thailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-11-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-B2CJR011V
Res Thick Film 0612 0.011 Ohm 5% 1W 0ppm/C to 300ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
TE ConnectivityRLP73V2BR012JTD
Res High Power Current Sense Thick Film 1206 0.012 Ohm 5% 1/2W ±600ppm/°C Molded Paper T/R
PanasonicERJ-8BWJR012V
Res Thick Film 1206 0.012 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-8CWJR012V
Res Thick Film 1206 0.012 Ohm 5% 1W ±75ppm/C Pad SMD T/R
TE ConnectivityRLP73V2BR013JTD
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.013ohm, 5% +/-Tol, 600ppm/Cel, Surface Mount, 1206
TE ConnectivityRLP73V2BR011JTD
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.011ohm, 5% +/-Tol, 600ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Descriptions
Descriptions de ROHM UCR18EVHJSR012 fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.012ohm, 5% +/-Tol, 0,350ppm/Cel, Surface Mount, 1206
RES LOW RESISTANCE 1206 0.012 OHM 1/2W 5% SMD
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR UCR 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.5W 1/2W 12mOhm 0/ +350ppm/C