ROHM MCR50JZHF9091
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 9090ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour ROHM MCR50JZHF9091.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 5 ans
Introduction Date1999-01-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 7 months ago)
Pièces détachées
Res Thick Film 2010 8.25K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC2010FK-078K66L
Res Thick Film 2010 8.66K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC2010FK-078K2L
Res Thick Film 2010 8.2K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 9530ohm, 400V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Yageo GroupRC2010JK-078K2L
Res Thick Film 2010 8.2K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 9100ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Descriptions
Descriptions de ROHM MCR50JZHF9091 fournies par ses distributeurs.
RES 2010 9.09K OHM 1/2W 1% SMD