ROHM MCR10EZHFLR330
Res Thick Film 0805 0.33 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±250ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
EOL
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour ROHM MCR10EZHFLR330.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 3 ans
Future Electronics
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 5 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-6RQFR33V
Res Thick Film 0805 0.33 Ohm 1% 1/8W ±250ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE ConnectivityRLP73N2AR33FTDF
Res Thick Film 0805 0.33 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±300ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-6BQFR30V
Res Thick Film 0805 300m Ohm 1% 1/3W ±250ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
PanasonicERJ-6BQFR36V
Res Thick Film 0805 0.36 Ohm 1% 0.33W ±250ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE ConnectivityRLP73N2AR33FTDF
TE ConnectivityRLP73N2AR30FTDF
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 0.3ohm, 1% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Descriptions
Descriptions de ROHM MCR10EZHFLR330 fournies par ses distributeurs.
Res Thick Film 0805 330m Ohm 1% 1/4W ±250ppm/°C Molded SMD Paper T/R
MCR Series 0805 0.33 Ohm ±1% 0.25 W ±250 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 0.33ohm, 0.2872V, 1% +/-Tol, 250ppm/Cel, Surface Mount, 0805