ROHM KTR25JZPF3R90
Res Thick Film 1210 3.9 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour ROHM KTR25JZPF3R90.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 2 ans
HQonline
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
SymboleEmpreinte
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Ultra Librarian
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Res Thick Film 1210 3.9 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 4.22ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 3.74ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 3.92ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
Yageo GroupRC1210FR-073R9L
500mW Thick Film Resistors 200V ±1% ±200ppm/℃ 3.9Ω 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC1210FR-074R22L
Res Thick Film 1210 4.22 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Descriptions
Descriptions de ROHM KTR25JZPF3R90 fournies par ses distributeurs.
Res High Voltage Thick Film 1210 3.9 Ohm 1% 1/3W ±100ppm/°C Molded Emboss T/R
Avnet Japan
333.333mW Thick Film Resistors 600V ±100ppm/℃ ±1% 3.9Ω 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
KTR FIXED RESISTOR 1210 (3225Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 3.9Ohm 0.333W 1/3W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 3.9ohm, 600V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
KTR Series 1210 3.9 O ±1% 0.33 W ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
SMD Resistor 1210 3.9Ω ±1% 330W ±100ppm/℃
RES, 3R9, 1%, 0.33W, 1210, THICK FILM; Resistor Case Style: 1210 [3225 Metric]; Resistance: 3.9ohm; Product Range: KTR Series; Voltage Rating: 600V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 330mW; Resistance Tolera