ROHM KTR25JZPF3900
Res Thick Film 1210 390 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/C Epoxy Resin Pad SMD Automotive AEC-Q200 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour ROHM KTR25JZPF3900.
Tendance sur 3 mois:
-45.29%
SymboleEmpreinte
SnapEDA
Pièces détachées
PanasonicERJP14F3900U
Res Thick Film 1210 390 Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRC1210FR-07390RL
500mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 390Ω 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-14NF3900U
Res Thick Film 1210 390 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupAC1210FR-07390RL
Res Thick Film 1210 390 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-14NF4220U
Res Thick Film 1210 422 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 1210 357 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descriptions
Descriptions de ROHM KTR25JZPF3900 fournies par ses distributeurs.
KTR FIXED RESISTOR 1210 (3225Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 390Ohm 0.333W 1/3W
Res, 390R, 1%, 0.33W, Thick Film, 1210 Rohs Compliant: Yes |Rohm KTR25JZPF3900
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 390ohm, 600V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
RES HIGH VOLTAGE 1210 390 OHM 1/3W 1% SMD