ROHM KTR25JZPF3303
Res Thick Film 1210 330K Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour ROHM KTR25JZPF3303.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 2 ans
element14 APAC
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-2.64%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
EE Concierge
SymboleEmpreinte
SnapEDA
3DTélécharger
Pièces détachées
PanasonicERJ14NF3303U
Res Thick Film 1210 330K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-U14F3303U
Res Thick Film 1210 330K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC1210FR-07330KL
RC Series 1210 0.5 W 330 kOhm ±1% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Res Thick Film 1210 330K Ohm 1% 0.667W(2/3W) ±100ppm/C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1210 301K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de ROHM KTR25JZPF3303 fournies par ses distributeurs.
Res High Voltage Thick Film 1210 330k Ohm 1% 1/3W ±100ppm/°C Molded Emboss T/R
Avnet Japan
Res, Auto, Thick Film, 330K, 1%, 1210 Rohs Compliant: Yes |Rohm KTR25JZPF3303
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 330000ohm, 600V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
1210 (3225Metric) FIXED RESISTOR KTR 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 0.333W 1/3W 330kOhm ±100ppm/C
KTR Series 1210 330 kOhm ±1% 0.333 W ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
RES, 330K, 1%, 1210, THICK FILM; Resistor Case Style: 1210 [3225 Metric]; Resistance: 330kohm; Product Range: KTR Series; Voltage Rating: 600V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 330mW; Resistance Tolerance: ±