ROHM KTR25JZPF24R0
Res Thick Film 1210 24 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour ROHM KTR25JZPF24R0.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 2 ans
element14 APAC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.14%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginPhilippines, Thailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-06-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-14NF24R0U
Res Thick Film 1210 24 Ohm 1% 1/2W 100ppm/C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRC1210FR-0724RL
Res Thick Film 1210 24 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJP14F24R0U
Res Thick Film 1210 24 Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-U14F24R0U
Res Thick Film 1210 24 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1210 24.9 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 22.1ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
Descriptions
Descriptions de ROHM KTR25JZPF24R0 fournies par ses distributeurs.
Res High Voltage Thick Film 1210 24 Ohm 1% 1/3W ±100ppm/°C Molded Emboss T/R
Avnet Japan
KTR FIXED RESISTOR 1210 (3225Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 24Ohm 0.333W 1/3W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 24ohm, 600V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
Res, 24R, 1%, 1210, Thick Film; Resistor Case Style:1210 [3225 Metric]; Resistance:24Ohm; Product Range:Ktr Series; Voltage Rating:600V; Resistor Element Material:Thick Film; Power Rating:330Mw; Resistance Tolerance:± 1%; Temperaturerohs Compliant: Yes |Rohm KTR25JZPF24R0