Rochester Electronics EP20K200FC484-3N
FPGA APEX 20K Family 200K Gates 8320 Cells 167MHz CMOS Technology 2.5V 484-Pin FBGA
Obsolete
IHS
Datasheet132 pagesIl y a 25 ans
Arrow Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) Code3A991.d
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.31.00.55
Introduction Date1999-01-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2017-06-01
LTD Date2017-12-01
Pièces détachées
Intel / AlteraEP20K200EFC484-2
FPGA APEX 20K Family 200K Gates 8320 Cells 205MHz CMOS Technology 1.8V 484-Pin FBGA
Rochester ElectronicsEPF10K130EFC484-3
FPGA FLEX 10KE Family 130K Gates 6656 Cells 200MHz 0.22um Technology 2.5V 484-Pin FBGA
Rochester ElectronicsEPF10K130EFC484-2N
FPGA FLEX 10KE Family 130K Gates 6656 Cells 333.33MHz CMOS Technology 2.5V 484-Pin FBGA