Renesas XLL73V148.500000I
LVDS 3.3V 卤25ppm 148.5MHz SMD7050-6P Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS
Documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Renesas XLL73V148.500000I.
Renesas
IHS
Future Electronics
Tendance sur 3 mois:
-1.91%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2016-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Renesas XLL73V148.500000I fournies par ses distributeurs.
Renesas XL Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
148.50000MHZ Programmable Oscillator
LVDS Output Clock Oscillator, 148.5MHz Nom
100mA 3.135V 3.465V 148.5MHz SMD-7050-6P 7.5mm*5.2mm*1.4mm
XTAL OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS