Renesas XLL720074.250000I
XO, 74.25 MHz, 1, 000 fs jitter, LVDS, 2.5 V, ±100 ppm, ‐40 to +85 °C, 7.0 x 5.0 mm
Documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Renesas XLL720074.250000I.
Future Electronics
RFMW
Introduction Date2017-06-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Renesas XLL720074.250000I fournies par ses distributeurs.
Renesas XL Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
XL Family Quartz-based PLL Oscillators 7.0 x 5.0 mm 250.0 MHz -40 to +85 C
Standard Clock Oscillators XLL7 0148.50000 MHZ 7050LVDS(P1) 3.3V 50PPM
LVDS Output Clock Oscillator, 74.25MHz Nom
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVDS SMD