Renesas XLL528212.500000X
Documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Renesas XLL528212.500000X.
IHS
Future Electronics
Introduction Date2017-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Renesas XLL528212.500000X fournies par ses distributeurs.
212.5 MHz, LVDS 2.5V, 20 ppm Oscillator
LVDS Output Clock Oscillator, 212.5MHz Nom
SMD5234-6P Crystal Oscillators ROHS
XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD