Renesas XLH736002.096000I
XO, 2.096 MHz, 1, 000 fs jitter, LVCMOS, 3.3 V, ±25ppm, -40 to +85 °C, 7.0 x 5.0 mm
Documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Renesas XLH736002.096000I.
IHS
RFMW
Vérification
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Introduction Date2017-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Renesas XLH736002.096000I fournies par ses distributeurs.
Renesas XL Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
HCMOS Output Clock Oscillator, 2.096MHz Nom
3.3V ¡À25ppm 2.096MHz 7mm*5mm*1.3mm
XTAL OSC XO 2.0960MHZ HCMOS SMD