Renesas XLH730077.760000X
XO, 77.76 MHz, 1, 000 fs jitter, LVCMOS, 3.3 V, ±100 ppm, ‐20 to +70 °C, 7.0 x 5.0 mm
Documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Renesas XLH730077.760000X.
IHS
RFMW
Introduction Date2017-06-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions de Renesas XLH730077.760000X fournies par ses distributeurs.
Renesas XL Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
HCMOS Output Clock Oscillator, 77.76MHz Nom
XTAL OSC XO 77.7600MHZ HCMOS SMD