Renesas XLH535049.152000I
Renesas XL Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
Documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Renesas XLH535049.152000I.
Introduction Date2017-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Renesas XLH535049.152000I fournies par ses distributeurs.
HCMOS Output Clock Oscillator, 49.152MHz Nom
Standard Clock Oscillators 49.152 MHz, HCMOS 3.3V, 50 ppm
XTAL OSC XO 49.1520MHZ HCMOS SMD