Renesas X9315WMIZ-2.7
Ic, digital Potentiometer, tssop, 8Pin, plastic Rohs Compliant: Yes |Renesas X9315WMIZ-2.7
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Renesas X9315WMIZ-2.7.
IHS
Datasheet16 pagesIl y a 21 ans
Datasheet16 pagesIl y a 21 ans
Integrated Device Technology
Renesas
iiiC
Intersil
Modèles CAO
Informations sur le modèle
Fournisseur :Renesas
Date de publicationAug 12, 2025
Conforme à la norme IPCIPC-7351B
Révision du guide de styleVersion 1.0 - Nov 1, 2024
Source de la fiche techniqueVersion 2.00 - Dec 21, 2009
Vérification
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-51.28%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMalaysia, Thailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8540000000
Introduction Date2004-04-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
Digital Potentiometer 10kOhm 32POS Non-Volatile Linear 8-Pin MSOP Tube
RenesasX9313WMZ-3
Ic,digital Potentiometer,cmos,tssop,8Pin,plastic Rohs Compliant: Yes |Renesas X9313WMZ-3
Ic,digital Potentiometer,cmos,tssop,8Pin,plastic Rohs Compliant: Yes |Renesas X9313WMIZ-3
Digital Potentiometer (POT), 32-Tap, with Buffered Wiper 10 kΩ
Digital Potentiometer 10kOhm 32POS Non-Volatile Linear 8-Pin MSOP T/R
Digital Potentiometer, 1 Func, 10000ohm, Increment/decrement Control Interface, 32 Positions, PDSO8
Descriptions
Descriptions de Renesas X9315WMIZ-2.7 fournies par ses distributeurs.
Digital Potentiometer, 1 Func, 10000ohm, Increment/decrement Control Interface, 32 Positions, CMOS, PDSO8
RoHS Compliant CMOS GULL WING INDUSTRIAL Digital Potentiometer 20% -40C 50muA 3mm
Low Noise, Low Power, 32 Taps | IC DGTL POT 10KOHM 32TAP 8MSOP
The Intersil X9315 is a digitally controlled potentiometer (XDCP).
50¦ÌA ¡À300ppm/¡æ 10K¦¸ 32 1 2.7V Non-Volatile 5.5V Up/Down(U/D,INC,CS) Potentiometer MSOP-8 3.05mm*3.05mm*950¦Ìm
IC XDCP 32-TAP 10K 3WIRE 8-MSOP
IC REG BUCK ADJUSTABLE 1A 8SOPWR