Renesas X9258TS24IZ-2.7
RoHS Compliant CMOS GULL WING INDUSTRIAL Digital Potentiometer -40C 100muA 2.65mm 100kOhm
Documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Renesas X9258TS24IZ-2.7.
IHS
Datasheet19 pagesIl y a 25 ans
Datasheet19 pagesIl y a 25 ans
Integrated Device Technology
Renesas
SHENGYU ELECTRONICS
Fournisseur :Renesas
Date de publicationAug 12, 2025
Conforme à la norme IPCIPC-7351B
Révision du guide de styleVersion 1.0 - Nov 1, 2024
Source de la fiche techniqueVersion 6.00 - Dec 15, 2011
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Introduction Date2017-11-01
Pièces détachées
DUAL 100K DIGITAL POTENTIOMETER 2-WIRE SERIAL CONTROL INTERFACE 256 POSITIONS PDSO24
Digital Potentiometer 256POS 100KOhm Dual 24-Pin SOIC W
RoHS Compliant CMOS GULL WING COMMERCIAL Digital Potentiometer 0C 3mA 15.4mm 100kOhm
Digital Potentiometer (POT), Quad 256-Tap, with SPI Interface
Single Supply/Low Power/256-Tap/2-Wire bus | IC DGT POT 100KOHM 256TAP 24SOIC
RoHS Compliant CMOS GULL WING INDUSTRIAL Digital Potentiometer 20% -40C 15.4mm 100kOhm
Descriptions
Descriptions de Renesas X9258TS24IZ-2.7 fournies par ses distributeurs.
Low Noise, Low Power, 2-Wire Bus, 256 Taps Quad Digital Controlled Potentiometer (XDCP™)
±20% I2C 2.7V~5.5V 100kΩ SOP-24-300mil Digital Potentiometers ROHS
100¦ÌA ¡À300ppm/¡æ 100K¦¸ 256 4 Non-Volatile ¡À5.5V I2C Potentiometer SOIC-24 15.6mm*7.6mm*2.35mm
Digital Potentiometer, 4 Func, 100000ohm, 2-wire Serial Control Interface, 256 Positions, CMOS, PDSO24