Renesas X9250US24Z-2.7T1
Ic, digital Potentiometer, cmos, sop, 24Pin, plastic Rohs Compliant: Yes |Renesas X9250US24Z-2.7T1
Documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Renesas X9250US24Z-2.7T1.
IHS
Datasheet20 pagesIl y a 21 ans
Datasheet20 pagesIl y a 21 ans
Future Electronics
Renesas
Intersil
Fournisseur :Renesas
Date de publicationAug 12, 2025
Conforme à la norme IPCIPC-7351B
Révision du guide de styleVersion 1.0 - Nov 1, 2024
Source de la fiche techniqueVersion 3.00 - Aug 29, 2006
Tendance sur 3 mois:
-36.30%
Introduction Date2017-11-01
Pièces détachées
RoHS Compliant CMOS GULL WING COMMERCIAL Digital Potentiometer 0C 3mA 15.4mm 50kOhm
Low Noise, Low Power, 2-Wire Bus, 256 Taps Quad Digital Controlled Potentiometer (XDCP™)
Digital Potentiometer 50kOhm 256POS Non-Volatile Linear 24-Pin SOIC T/R
Digital Potentiometer, 2 Func, 50000ohm, 3-wire Serial Control Interface, 256 Positions, CMOS, PDSO24
Descriptions
Descriptions de Renesas X9250US24Z-2.7T1 fournies par ses distributeurs.
Digital Potentiometer, 4 Func, 50000ohm, 3-wire Serial Control Interface, 256 Positions, CMOS, PDSO24
Digital Potentiometer 256POS 50KOhm Quad 24-Pin SOIC W T/R
400¦ÌA ¡À300ppm/¡æ 50K¦¸ 256 4 Non-Volatile ¡À5.5V SPI Potentiometer SOIC-24 , 15.6mm*7.6mm*2.35mm