Renesas ISL97632IRT14Z-TK
Ic, laser Diode/Led Driver, llcc, 8Pin, plastic Rohs Compliant: Yes |Renesas ISL97632IRT14Z-TK
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Renesas ISL97632IRT14Z-TK.
Renesas
Datasheet10 pagesIl y a 19 ans
IHS
Integrated Device Technology
Augswan
Intersil
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
MicrochipHV9925SG-G
LED Driver - Programmable - PWM Dimming - 8-lead SOIC - Tape&Reel - RoHS Compliant
Texas InstrumentsTPS61042DRBR
30-V, 500-mA switch boost converter in QFN-8 for white LED applications 8-SON -40 to 85
Texas InstrumentsTPS61043DRBR
Tape & Reel (TR) TPS61043 Step-Up (Boost) PWM led driver 3mm 60mA 6V 370mW
MicrochipHV9918K7-G
HYSTERETIC, BUCK, HIGH BRIGHTNESS LED DRIVER WITH HIGH-SIDE CURRENT SENSING
Texas InstrumentsTPS61042DRBT
30-V, 500-mA switch boost converter in QFN-8 for white LED applications 8-SON
MicrochipHV9910BLG-G
LED Driver DC/DC, Buck (Step Down), Isolated, 8 V to 450 V, 165 mA, , 100 kHz, 8 Pins, NSOIC
Descriptions
Descriptions de Renesas ISL97632IRT14Z-TK fournies par ses distributeurs.
RoHS Compliant DUAL SERIAL Tin IC LED Driver 85C 1.4MHz 5.5V 40mA
LED Driver with 1-Wire Dimming; DFN8; Temp Range: -40° to 85°C
LED Display Drivers 3/4/6 LED DRVR W/ DIGTL DIM 14V
LED Driver with 1-Wire Dimming
IC LED DRIVR WHITE BCKLGT 8-TDFN
IC LED DRIVER RGLTR 70MA 8TDFN