Recom Power RP20-2415SF
20W DC/DC-Converter 'POWERLINE' 2 x1 1.6kV reg 2; V. In: 18-36; V. Out: 15; mA. Out: 1330
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Recom Power RP20-2415SF.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 6 ans
Master Electronics
Newark
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2009-05-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 15V 1.33A 20W 5-Pin
TDK-LambdaPXD20-24S12
DC-DC Converters, Power module type, Output: 20W, 12V, Isolated type
TDK-LambdaPXB15-24S12/NT
Power Supply; 15W15W1836VDCDCDC; PCB Mount; Input 24VDC; Output 12V 1.3A; 15W
Recom PowerRP15-2415SF
15W DC/DC-Converter 'POWERLINE' 2 x1 1.6kV reg 2; V. In: 18-36; V. Out: 15; mA. Out: 1000
Murata Power SolutionsNPH15S2412EIC
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 15W, Hybrid
Murata Power SolutionsNDS6S2415C
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 15V 0.4A 6W 7-Pin
Descriptions
Descriptions de Recom Power RP20-2415SF fournies par ses distributeurs.
Power Supplies - Board Mount Dc Dc Converters |Recom Power RP20-2415SF
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 20W DC/DC 1.6kV REG 2:1 18-36Vin 15Vout
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 20W, Hybrid
RECOM ISO DC-DC CONVERTER, VIN 18 TO 36V DC, VOUT 15V DC, I/O ISOLATION 1600V DC
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 15V 1.33A 20W 6-Pin Tube
Recom DCDC, RP20 F, 18 ¡ú 36 V , 15V , 20W
CONV DC/DC 20W 18-36VIN 15VOUT
DC/DC CONVERTER, 20W, 2: 1, 15V; No. of Outputs: 1 Output; Output Power Max: 20W; Output Voltage - Output 1: 15V; Output Current - Output 1: 1.33A; Output Voltage - Output 2: -; Output Current - Output 2: -; Output Voltage - Ou